خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

شاید به عنوان یک فعال فضای مجازی تا به حال به این مورد فکر نکرده اید که کسب و کارهای مشهور چطور فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز میکنند. البته شاید فکر کنید که خرید فالوور یک گزینه ی بدیهی برای شروع هر کسب و کار است. در این مقاله ما بررسی میکنیم که چه کسب و کارهایی با خرید فالوور اینستاگرام بهترین نتیجه ی ممکن را میگیرند و آیا کسب و کار ما بین این کسب و کارها هست یا نه. با ما همراه باشید.

خرید فالوور اینستاگرام درست است یا غلط؟

شاید با دانستن شرایط موجود بتوان جواب بهتری به این سوال داد، اما کلیت ماجرا همیشه تقریبا یکسان است. برای افرادی که قرار است محتوای عامه پسند تولید کنند، خرید فالوور اینستاگرام مانند سم است. شاید مقداری کمی از آن به کسب و کار آن ها صدمه نزند اما آشکار است که مقدار زیادی از آن میتواند تجارت آن ها را کاملا نابود کند.

در مقابل برای کسب و کارهای فروشگاهی و برندهایی که شناخته شده هستند اما محبوبیت و مردمی بودن آن ها متوسط است، خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش برای شروع فعالیت، میتواند بهترین شروع برای تاکتیک های بعدی باشد.

اهمیت شناخت زمینه ی خود و دانستن بهترین روش های رشد میتواند تعیین کننده این باشد که آیا خرید فالوور فیک مطمئن برای شما درست است یا نه. پس اگر تا الان تصمیم خود را در مورد آینده ی پیج خود نگرفته اید، بهتر است با سرعت در این باره فکر کنید تا از رقابت عقب نمانید.

چطور باید فالوور فوری بدون ریزش بخریم؟

اگر فقط چند دقیقه وقت خود را به بررسی اینترنت اختصاص دهیم، خواهیم دید که این فضا پر شده از کسانی که در حال بازاریابی برای خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هستند. اما خرید از فروشندگان نامعتبر میتواند برای شما عواقب زیادی داشته باشد.

قبل از خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام به این موارد توجه کنید:

فروشنده ی شما باید تضمین جبران ریزش داشته باشد. هر کسی با در اختیار داشتن یک پنل میتواند فالوور بفروشد اما این حقیقت نشان از این ندارد که این فالوورها خوب و با کیفیت هستند. برخی از فالوورها ریزش های شدیدی را تجربه میکنند. فروشنده ی خوب به سادگی این حقیقت را قبول میکند و آن را جبران میکند. این کار رضایت مشتری و خرید های دیگر را در پی دارد.

فرآیند اضافه شدن فالوور بعد از خرید فالوور اینستاگرام باید در زمان کوتاه انجام نشود تا برای اینستاگرام طبیعی به نظر برسد. اینستاگرام الگوریتمی بسیار قدرتمند دارد. این الگوریتم به صورت تمام وقت و بسیار قدرتمند تمام فعالیت ها را رصد میکند. در صورت مشاهده شدن فعالیت های مشکوک، اینستاگرام پیج را تحت نظر میگیرد و امکان دارد که آن را با مشکلاتی روبرو کند. در برخی موارد هم گزارش شده است که اینستاگرام پیج خریداری شده را در نظر گرفته است و بعدا در صورت بروز برخی مشکلات، آن را ساده تر از رقبا جریمه کرده یا به صورت کامل جلوی فعالیت آن را گرفته است.

فالوورهای شما باید کیفیت بالایی داشته باشند. برای مثال عکس پروفایل داشته باشند و بیوی آن ها خالی نباشد. این موارد، حداقلی های یک فالوور است و اگر آن ها را نداشته باشد، علاوه بر این که این فالوورها از دید مردم فیک خواهند بود، الگوریتم هم به سادگی آن ها را تشخیص خواهد داد. برخورد اینستاگرام با پیج شما قبل و بعد از اضافه شدن فالوور های بد کاملا قابل تشخیص خواهد بود. خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش مهم است اما باید بدانید که همه چیز همین نیست.

توجه داشته باشید که برای اضافه کردن فالوورهای شما نباید از شما رمز اکانت خواسته شود. اضافه کردن فالوور هیچ نیاز به وارد شدن به اکانت ندارد و توسط چند ربات و پنل کنترل میشود. اگر در مورد آن فکر کنید هم کاملا منطقی است. تمام کسانی که شما را فالو میکنند، به اکانت شما دسترسی دارند؟ خیر. پس چرا باید برای خرید فالوور اینستاگرام از شما رمز اکانت خواسته شود؟

چه شرکتی برای خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش بهتر است؟

شرکت اینبو یکی از بزرگترین شرکت های ارائه ی خدمات اینستاگرام در ایران میباشد که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است. فعالیت اصلی این شرکت فروش ربات است اما خدماتی مانند خرید فالوور اینستاگرام، پیج و بازگردانی اکانت را هم انجام میدهد.

دلایل خرید فالوور اینستاگرام از اینبو:

داشتن ای نماد. ای نماد و نمادهای مانند آن میتوانند نقشی بسیار مهم در مورد اعتماد سازی داشته باشند. این سازمان امکان بازگشت وجه را به خریدار میدهد که در محیط هایی مانند اینستاگرام بسیار با ارزش است. همچنین گرفتن این نماد نیازمند مدارک شناسایی و داشتن یک پایه ی قدرتمند در تجارت است که نشان میدهد هر کسی نمیتواند این نماد را در سایت خود داشته باشد. درگاه های پرداخت مطمئن هم از دیگر مواردی است که میتواند ادعای یک شرکت در مورد خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را تایید کند.

اضافه کردن فالوور بدون خطر بن شدن. بن شدن در اینستاگرام یکی از کابوس های هر اینستاگرامری است. اگر فالوور اینستاگرام را از فروشنده های ناشی بخرید، امکان این که پیجتان با این موارد روبرو شود بسیار بیشتر خواهد بود.

کیفیت بالای فالوور. کیفیت بالا در هر کاری بسیار مهم است و خرید فالوور اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست. کیفیت بالا میتواند در بررسی های کاربران مانند فالوور واقعی دیده شود و آن را ترغیب به خرید از پیج شما کند. قبل از خرید فالوور حتما مشتریان قبلی را چک کنید.

قیمت مناسب. این که فالوور های خریداری شده قیمت خوبی داشته باشند بسیار مهم است. هر کسی میتواند فالوور خوب تهیه کند اما برخی سایت ها که ادعای داشتن فالوور خوب دارند، آن را با قیمتی بسیار بالا به فروش میرسانند که عملا خرید آن را بی معنی میکند.

داشتن 10 درصد فالوور واقعی. یکی از مواردی که فالوورهای اینبو دارند، داشتن درصدی از فالوورهای واقعی است. این موارد زمانی ارزش خود را نشان میدهد که نیاز شما را به خرید لایک بسیار کمتر میکند و پیج شما به سرعت میتواند خود را بین پیج های دیگر جا کند و از بازدیدکنندگان تعامل بگیرد. هر چند بیشتر خدمات دهندگان در مورد این بند در هنگام خرید فالوور فیک مطمئن صحبت میکنند اما در زمان عمل کردن به قول های خود، عملا از جوابگو بودن سر باز میزنند.

با داشتن فالوور بالا شانس شما در جذب فالوور بیشتر میشود و به سادگی میتوانید به خواسته های خود برسید. مخاطب زیاد پایه و اساس رقابت در اینستاگرام است و اگر بتوانید به تعداد قابل توجهی از آن برسید، میتوانید فروش خود را آغاز و به قول معروف از اینستاگرام پول پارو کنید. امیدواریم که این مقاله توانسته باشد به شما کمک کند تا بهترین جا برای خرید فالوور بدون ریزش را پیدا کنید.

--

--

--

Happy blogger

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sasan Motahhari

Sasan Motahhari

Happy blogger

More from Medium

My Engineering Perspective on Currency Swaps

Insertion and Deletion into Heap

Night vision Makes Everything Better

CS 373 Spring 2022: William Eng, Week 5